Kinesitherapie

Jan Sels
03 322 43 17
0475 32 38 32
kinesitherapie@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Thuisverpleging

Els Gielen
03 322 29 82
0475 46 20 81
thuisverpleging@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Podologie

Marin Biondi
03 366 46 62
0498 04 32 41
podologie@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Logopedie

Nadine Botteldoorn
03 366 46 83
0479 27 43 02
logopedie@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Psychologie

abc
03 366 25 44
abc
psychologie@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Pedicure

Tina Betz
03 322 93 74
0476 34 58 71
pedicure@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Vroedkunde

Eveline Van Looy
03 321 26 41
0476 73 20 16
vroedkunde@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Dieetleer

abc
03 321 26 79
abc
dieetleer@pmcboekenberg.be

Afspraak maken

Paramedisch Centrum Boekenberg
Cruyslei 104
2100 Deurne, Antwerpen

Er is ruime parkeergelegenheid in de omliggende straten en
fietsstalling aan de praktijk voorzien

We zijn ook te bereiken met het openbaar vervoer:

Cruyslei                    Boekenberglei
tram 9               bus 19-20
bus 33                       bus 33 en 244